parapety

Okna

VEKA PERFECT ECONO

System VEKA Perfect Econo stworzony jest dla osób poszukujących produktów charakteryzujących się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Najczęściej wykorzystywany jest w budownictwie mieszkaniowym, zapewniając bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. System, dzięki stosunkowo niskiej konstrukcji profilu, umożliwia zastosowanie szyb o większej powierzchni w porównaniu do innych produktów, dzięki czemu zwiększa się dopływ światła do pomieszczeń. Cechuje go pięciokomorowa struktura ramy i skrzydła o szerokości 70mm. Szczególnie wartym podkreślenia jest zakwalifikowanie każdego systemu Veka do profili okiennych Klasy A. System VEKA Perfect Econo dostępny jest tylko w kolorze białym.

Dowiedz się więcej…

Okna

VEKA PERFECT EXCLUSIVE

 

Okna w systemie VEKA Perfect cechuje przede wszystkim bardzo duża uniwersalność. Jest to najbardziej rozbudowany z systemów Veka, który umożliwia wykonywanie różnego typu konstrukcji w szerokiej palecie kolorów. Cechuje go pięciokomorowa konstrukcja skrzydła i ramy o szerokości 70 mm, dzięki czemu zapewnia bardzo wysoką ochronę cieplną. Przy zastosowaniu szyby Ug =1,0 W/m2K uzyskamy dla całego okna współczynnik przenikania ciepła Uw=1,1 W/m2K.  Prezentowany produkt występuje  w wersji ze skrzydłem półzlicowanym (zaokrąglonym) od strony zewnętrznej. Z uwagi na to dużo częściej wybierany jest przez osoby zakupujące okna w kolorystyce innej niż biała i ceniące zaokrąglone kształty produktu.  Podobnie jak każdy produkt Veka spełnia najwyższe standardy RAL uzyskując Klasę A.

Dowiedz się więcej…

Okna

Okna VEKA ALPHA PLUS

Produkt VEKA Alpha Plus ma jedne z najlepszych właściwości termoizolacyjne pośród wszystkich produktów występujących na rynku. System 6-komorowy o szerokości ramy 90 mm, wyposażony dodatkowo w klin docieplający w ramie oraz standardowo pakiet trójszybowy z ciepłą ramką Super Spacer (Ug=0,7 W/m2K) jest doskonałym wyborem dla osób szukających konstrukcji energooszczędnych. Ponadto system standardowo wyposażony jest w system potrójnego uszczelnienia (MD), który poprawia zarówno właściwości termiczne produktu, jak również jego szczelność i izolację akustyczną. Podobnie jak w systemie VEKA Perfect, standardowo w ramie montowane jest wzmocnienie stalowe zamknięte podnoszące stabilność statyczną oraz długookresową funkcjonalność okna. Jak wszystkie systemy Veka oznaczany jest symbolem Klasy A, potwierdzającym najwyższą jakość produktu.

Dowiedz się więcej…