okna

 

parapety

Okna

ARCADE 5K

System profili okiennych Arcade to sprawdzona technologia i wysoka jakość za przystępną cenę. Dzięki swoim klasycznym kształtom Arcade doskonale wpisuje się zarówno w budynki o nowoczesnej, jak i tradycyjnej architekturze, a bogata paleta 40 kolorów zadowoli najbardziej wymagających Klientów. Dobre parametry izolacji termicznej sprawiają, że dzięki oszczędności na kosztach ogrzewania, inwestycja ta zwraca się bardzo szybko.

Dowiedz się więcej…

 

 

Okna

PRESTIGE 6K

System 6 komorowy. Idealna równowaga pomiędzy ekologią, designem i funkcjonalnością to Prestige, system profili okiennych najwyższej jakości. To rozwiązanie dla najbardziej wymagających, dokonujących tylko przemyślanych i racjonalnych wyborów. Doskonałe parametry izolacyjności cieplnej i akustycznej spełniają wszystkie wymogi nowoczesnego budownictwa, a wyjątkowy design podkreśla prestiż budynku. W komfortowy i funkcjonalny sposób jest w stanie sprostać najróżniejszym wymaganiom, tak aby bezproblemowym użytkowaniem można było się cieszyć przez wiele lat.

Dowiedz się więcej…

 

Okna

EFORTE

System okienny Eforte stworzyliśmy z myślą o tych wszystkich, dla których ważne jest poszanowanie naszego naturalnego środowiska i troska o przyszłe pokolenia. Eforte to system bez kompromisów w zakresie oszczędzania energii; jest innowacyjny i w pełni ekologiczny (może być poddany recyklingowi). Unikalna budowa oraz wyjątkowa jakość gwarantuje wieloletni komfort użytkowania. Dzięki możliwościom zastosowania potrójnych szyb zespolonych może być z powodzeniem wykorzystywany w budownictwie pasywnym.

Dowiedz się więcej…