DRE INVADO VASCO POL-SKONE PORTA Erkado Intenso Vivento WSZYSTKIE

Drzwi

DRE VERANO

.jpg

Kolekcja VERANO to skrzydła drzwiowe ramowe wewnątrzlokalowe. Ramiaki skrzydła wykonane z płyty MDF, pokryte okleiną DRE-Cell Decor. Kolekcja VERANO to zarówno skrzydła drzwiowe pełne jak i z przeszkleniami.
Drzwi Verano dostępne są w wersji PRZYLGOWEJ jak i BEZPRZYLGOWEJ z całkowicie schowanymi zawiasami. Dostępne różne wzory oraz bogata kolorystyka .

TYLKO U NAS DRZWI ZA JEDYNE 1001 ZŁ BRUTTO

Dowiedz się więcej…

Drzwi

DRE ENA

.jpg


Kolekcja ENA to skrzydła drzwiowe ramowe wewnątrzlokalowe. Ramiaki skrzydła wykonane z płyty MDF, pokryte okleiną DRE-Cell Decor oraz folii 3D. Kolekcja ENA to zarówno skrzydła drzwiowe pełne jak i z przeszkleniami.Drzwi Premium dostępne są w wersji PRZYLGOWEJ jak i BEZPRZYLGOWEJ z całkowicie schowanymi zawiasami. Dostępne różne wzory oraz bogata kolorystyka .

TYLKO U NAS DRZWI ZA JEDYNE 966 ZŁ BRUTTO

Dowiedz się więcej…

Drzwi

DRE TRIESTA

.jpg

Kolekcja TRIESTA to skrzydła drzwiowe ramowe wewnątrzlokalowe. Ramiaki skrzydła wykonane z płyty MDF, pokryte okleiną DRE-Cell Decor. Kolekcja TRIESTA to zarówno skrzydła drzwiowe pełne jak i z przeszkleniami.
Drzwi Treista dostępne są w wersji PRZYLGOWEJ jak i BEZPRZYLGOWEJ z całkowicie schowanymi zawiasami. Dostępne różne wzory oraz bogata kolorystyka.

CENA: 1001 zł brutto

Dowiedz się więcej…

Drzwi

DRE NESTOR

.jpg

Kolekcja NESTOR to skrzydła drzwiowe ramowe wewnątrzlokalowe. Ramiaki skrzydła wykonane z płyty MDF, pokryte okleiną DRE-Cell Decor oraz opcjonalnie w foli 3D w kolorze dąb polski 3D. Kolekcja NESTOR to zarówno skrzydła drzwiowe pełne jak i z przeszkleniami. Drzwi Nestor dostępne są w wersji PRZYLGOWEJ jak i BEZPRZYLGOWEJ z całkowicie schowanymi zawiasami. Cena dotyczy drzwi w kolorze dąb polski 3D. Dostępne różne wzory oraz bogata kolorystyka .

CENA: od 921 zł brutto

Dowiedz się więcej…

Drzwi

DRE AURI

.jpg

Kolekcja AURI to skrzydła drzwiowe ramowe wewnątrzlokalowe. Ramiaki skrzydła wykonane z płyty MDF, pokryte okleiną DRE-Cell Decor oraz w folii 3D. Kolekcja AURI to zarówno skrzydła drzwiowe pełne jak i z przeszkleniami. Drzwi Auri dostępne są w wersji PRZYLGOWEJ jak i BEZPRZYLGOWEJ z całkowicie schowanymi zawiasami. Cena dotyczy modeli w okleinie 3D. Dostępne różne wzory oraz bogata kolorystyka.

CENA:od 765 zł

Dowiedz się więcej…

Drzwi

DRE ELSA

.jpg

Kolekcja ELSA to skrzydła drzwiowe ramowe wewnątrzlokalowe. Ramiaki skrzydła wykonane z płyty MDF, pokryte okleiną DRE-Cell Decor oraz opcjonalnie w foli 3D. Kolekcja ELSA to zarówno skrzydła drzwiowe pełne jak i z przeszkleniami. Drzwi Nestor dostępne są w wersji PRZYLGOWEJ jak i BEZPRZYLGOWEJ z całkowicie schowanymi zawiasami. Cena dotyczy drzwi w kolorze dąb polski 3D. Dostępne różne wzory oraz bogata kolorystyka .

CENA: od 883 zł

Dowiedz się więcej…

Drzwi

DRE PREMIUM

.jpg

Kolekcja PREMIUM to skrzydła drzwiowe ramowe wewnątrzlokalowe. Ramiaki skrzydła wykonane z płyty MDF, pokryte okleiną DRE-Cell Decor oraz w folii 3D. Kolekcja PREMIUM to zarówno skrzydła drzwiowe pełne jak i z przeszkleniami. Drzwi Premium dostępne są w wersji PRZYLGOWEJ jak i BEZPRZYLGOWEJ z całkowicie schowanymi zawiasami. Dostępne różne wzory oraz bogata kolorystyka .

CENA: od 765 zł

Dowiedz się więcej…

Drzwi

DRE SCALA

.jpg

Kolekcja SCALA to skrzydła drzwiowe ramowe wewnątrzlokalowe. Ramiaki skrzydła wykonane z płyty MDF, pokryte okleiną DRE-Cell Decor oraz w folii 3D. Kolekcja SCALA to zarówno skrzydła drzwiowe pełne, wypełnione płyciną płaską lub wypukłą, jak i z przeszkleniami, gdzie wypełnienie stanowi szyba grubości 4mm.

CENA: od 888 zł

Dowiedz się więcej…

Drzwi

DRE FOSCA

.jpg

Kolekcja FOSCA to skrzydła drzwiowe ramowe wewnątrzlokalowe. Ramiaki skrzydła wykonane z płyty MDF, pokryte okleiną DRE-Cell Decor lub folią Finis. Kolekcja FOSCA to zarówno skrzydła drzwiowe pełne jak i z przeszkleniami. Drzwi Treista dostępne są w wersji PRZYLGOWEJ jak i BEZPRZYLGOWEJ z całkowicie schowanymi zawiasami. Dostępne różne wzory oraz bogata kolorystyka .

CENA: od 847 zł

Dowiedz się więcej…

Drzwi

DRE PIANO

Kolekcja PIANO to skrzydła drzwiowe ramowe wewnątrzlokalowe. Ramiaki skrzydła wykonane z płyt drewnopochodnych, pokryte okleiną DRE-Cell Decor lub folią 3D. Kolekcja PIANO to skrzydła z przeszkleniami. Drzwi Piano dostępne są w wersji PRZYLGOWEJ jak i BEZPRZYLGOWEJ z całkowicie schowanymi zawiasami. Dostępne różne wzory oraz bogata kolorystyka . 

CENA: od 847 zł brutto

Dowiedz się więcej…

Drzwi

DRE VERSO

Kolekcja. VERSO to skrzydła drzwiowe ramowe wewnątrzlokalowe. Ramiaki skrzydła wykonane z płyt drewnopochodnych, pokryte okleiną DRE-Cell Decor. Kolekcja VERSO to zarówno skrzydła drzwiowe z przeszkleniami.
Drzwi Verso dostępne są w wersji PRZYLGOWEJ jak i BEZPRZYLGOWEJ z całkowicie schowanymi zawiasami. Dostępne różne wzory.  

CENA: 837 zł brutto

Dowiedz się więcej…

Drzwi

DRE VETRO A

.jpg

Kolekcja VETRO to skrzydła drzwiowe ramowe wewnątrzlokalowe. Ramiaki skrzydła wykonane z płyty MDF, wzmocnione sklejką, pokryte okleiną dekoracyjną DRE-Cell Decor oraz w folii 3D, wypełnione płytą wiórową otworową.

CENA: 1191 zł

Dowiedz się więcej…

Drzwi

DRE VETRO B

.jpg

Kolekcja VETRO to skrzydła drzwiowe ramowe wewnątrzlokalowe. Ramiaki skrzydła wykonane z płyty MDF, wzmocnione sklejką, pokryte okleiną dekoracyjną DRE-Cell Decor oraz w 4 folii 3D, wypełnione płytą wiórową otworową.

CENA: 1105 zł

Dowiedz się więcej…

Drzwi

DRE VETRO D

.jpg

Kolekcja VETRO to skrzydła drzwiowe ramowe wewnątrzlokalowe. Ramiaki skrzydła wykonane z płyty MDF, wzmocnione sklejką, pokryte okleiną dekoracyjną DRE-Cell Decor oraz w folii 3D, wypełnione płytą wiórową otworową.

CENA: 1105 zł

Dowiedz się więcej…

Drzwi

DRE VETRO E - Synchro

.jpg

Kolekcja VETRO E – Synchro to skrzydła drzwiowe ramowe wewnątrzlokalowe. Ramiaki skrzydła wykonane z płyty MDF, pokryte laminatami firm Egger oraz Cleaf.
Drzwi Verano dostępne są w wersji BEZPRZYLGOWEJ z całkowicie schowanymi zawiasami.

TYLKO U NAS DRZWI OD 1514 ZŁ BRUTTO

Dowiedz się więcej…

Drzwi

DRE SIGMA

.jpg

Kolekcja SIGMA to skrzydła drzwiowe na ramiaku z płyt drewnopochodnych wewnątrzlokalowe. Skrzydło oklejone jest dekorem laminowanym połyskowym, płyciny wewnętrze kolejne są czarnym laminatem połyskowym. Kolekcja SIGMA to skrzyła pełne..
Drzwi Sigma dostępne są w wersji BEZPRZYLGOWEJ z częściowo widocznymi zawiasami płytkowymi.

CENA: 736 zł brutto

Dowiedz się więcej…

Drzwi

DRE ESTRA

Kolekcja ESTRA to skrzydła drzwiowe ramowe wewnątrzlokalowe. Ramiaki skrzydła wykonane z płyt drewnopochodnych, pokryte okleiną DRE-Cell Decor oraz folią 3D. Kolekcja ESTRA to zarówno skrzydła drzwiowe pełne jak i z przeszkleniami.
Drzwi Estra dostępne są w wersji PRZYLGOWEJ jak i BEZPRZYLGOWEJ z całkowicie schowanymi zawiasami. Dostępne różne wzory oraz bogata kolorystyka . 

CENA: od 808 zł brutto

Dowiedz się więcej…

Drzwi

DRE SOLTE

Kolekcja SOLTE to skrzydła drzwiowe ramowe wewnątrzlokalowe. Ramiaki skrzydła wykonane z płyty MDF, pokryte okleiną DRE-Cell Decor oraz folią 3D. Kolekcja SOLTE to zarówno skrzydła drzwiowe pełne jak i z przeszkleniami.
Drzwi Solne dostępne są w wersji PRZYLGOWEJ jak i BEZPRZYLGOWEJ z całkowicie schowanymi zawiasami. Dostępne różne wzory oraz bogata kolorystyka .

CENA: od 792 zł brutto

Dowiedz się więcej…

Drzwi

DRE REVA

Kolekcja REVA to skrzydła drzwiowe ramowe wewnątrzlokalowe. Ramiaki skrzydła wykonane z płyty drewnopochodnych, pokryte okleiną DRE-Cell Decor oraz folią 3D. Kolekcja REVA to zarówno skrzydła drzwiowe pełne jak i z przeszkleniami.
Drzwi Reva dostępne są w wersji PRZYLGOWEJ jak i BEZPRZYLGOWEJ z całkowicie schowanymi zawiasami. Dostępne różne wzory oraz bogata kolorystyka . 

CENA: od 765 zł brutto

Dowiedz się więcej…

Drzwi

DRE BERGE

Kolekcja BERGE to skrzydła drzwiowe ramowe wewnątrzlokalowe. Ramiaki skrzydła wykonane z płyt drewnopochodnych, pokryte lakierem akrylowym UV. Kolekcja BERGE to zarówno skrzydła drzwiowe z przeszkleniami.
Drzwi Berge dostępne są w wersji PRZYLGOWEJ jak i BEZPRZYLGOWEJ z całkowicie schowanymi zawiasami. Dostępne różne wzory i kolorystyka.  

CENA: 1258 zł brutto

Dowiedz się więcej…

Drzwi

DRE EVEN

.jpg

Kolekcja Even to drzwi ramowe malowane lakierem UV. Skrzydłą te występują w 4 kolorach do wyboru. Wypełnienie stanowi pełna płyta MDF. Drzwi występują w wersji przyylgowej i bezprzylgowej

CENA:1189 zł brutto

Dowiedz się więcej…

Drzwi

DRE NESTOR MALOWANY

Kolekcja NESTOR to skrzydła drzwiowe ramowe wewnątrzlokalowe. Ramiaki skrzydła wykonane z płyt drewnopochodnych, pokryte lakierem akrylowym UV. Kolekcja NESTOR to zarówno skrzydła drzwiowe z przeszkleniami.
Drzwi Nestor dostępne są w wersji PRZYLGOWEJ jak i BEZPRZYLGOWEJ z całkowicie schowanymi zawiasami. Dostępne różne wzory i kolorystyka. 

CENA: 1414 zł brutto

Dowiedz się więcej…

Drzwi

DRE VETRO E MALOWANY

Kolekcja VETRO E to skrzydła drzwiowe ramiakowe wewnątrzlokalowe. Ramiaki skrzydła wykonane z płyt MDF, pokryte lakierem akrylowym UV. Kolekcja VETRO E to skrzydła drzwiowe z przeszkleniami.
Drzwi Vetro E dostępne są w wersji BEZPRZYLGOWEJ z całkowicie schowanymi zawiasami. Dostępne różne wzory i kolorystyka. 

CENA: od 1341 zł brutto

Dowiedz się więcej…

Drzwi

DRE UNI

.jpg

Drzwi UNI TOP to malowane skrzydła lakierem 4 kolorach do wyboru. Skrzydło UNI to model płytowy w standardzie wypełniony “plastrem miodu”.

CENA: od 612 zł brutto

Dowiedz się więcej…

Drzwi

DRE BINITO

.jpg

Drzwi BINITO to malowane skrzydła lakierem 4 kolorach do wyboru. Skrzydło BINITO to model płytowy w standardzie wypełniony “plastrem miodu”.

CENA: od 735 zł brutto

Dowiedz się więcej…

Drzwi

DRE FARGO

Drzwi FARGO to malowane skrzydła lakierem 4 kolorach do wyboru. Skrzydło FARGO to model płytowy w standardzie wypełniony “plastrem miodu”. 

CENA: 735 zł brutto

Dowiedz się więcej…

Drzwi

DRE MODERN

.jpg

Kolekcja MODERN to skrzydła drzwiowe wewnątrzlokalowe. Rama skrzydła wykonana z drzewa iglastego, pokryta okleiną DRE-Cell Decor lub folią 3D. Wypełnienie skrzydła stanowi wkład stabilizujący typu „plaster miodu”. Kolekcja MODERN oferuje zarówno skrzydła drzwiowe pełne, jak i przeszklone.

CENA: od 794 zł brutto

Dowiedz się więcej…

Drzwi

DRE KANON

Kolekcja KANON to skrzydła drzwiowe wewnątrzlokalowe. Rama skrzydła wykonana z drzewa iglastego, pokryta okleiną DRE-Cell Decor lub folią 3D. Wypełnienie skrzydła stanowi wkład stabilizujący typu „plaster miodu”. Kolekcja KANON oferuje zarówno skrzydła drzwiowe pełne, jak i przeszklone. 

CENA: od 778 zł brutto

Dowiedz się więcej…

Drzwi

DRE ARTE

.jpg

Kolekcja ARTE to skrzydła drzwiowe wewnątrzlokalowe. Rama skrzydła wykonana z drzewa iglastego, pokryta okleiną DRE-Cell Decor lub folią 3D. Wypełnienie skrzydła stanowi wkład stabilizujący typu „plaster miodu”. Kolekcja ARTE oferuje zarówno skrzydła drzwiowe pełne, jak i z ozdobną szybą grubości 4mm.

CENA: od 559 zł brutto

Dowiedz się więcej…

Drzwi

DRE PLUS

.jpg

Kolekcja PLUS to skrzydła drzwiowe wewnątrzlokalowe. Rama skrzydła wykonana z drzewa iglastego, pokryta okleiną DRE-Cell Decor lub folią 3D. Wypełnienie skrzydła stanowi wkład stabilizujący typu „plaster miodu”. Kolekcja PLUS oferuje zarówno skrzydła drzwiowe pełne, jak i z ozdobną szybą grubości 4mm.

CENA: od 767 zł brutto

Dowiedz się więcej…

Drzwi

DRE STANDARD

.jpg

Kolekcja STANDARD to skrzydła drzwiowe wewnątrzlokalowe. Rama skrzydła wykonana z drzewa iglastego, pokryta okleiną DRE-Cell Decor lub folią 3D. Wypełnienie skrzydła stanowi wkład stabilizujący typu „plaster miodu”. STANDARD oferuje zarówno skrzydła drzwiowe pełne, jak i z ozdobną szybą grubości 4mm.

CENA: od 439 zł brutto

Dowiedz się więcej…

Drzwi

DRE FANO

.jpg

Kolekcja FANO to skrzydła drzwiowe wewnątrzlokalowe. Rama skrzydła wykonana z drzewa iglastego, pokryta okleiną DRE-Cell Decor lub folią 3D. Wypełnienie skrzydła stanowi wkład stabilizujący typu „plaster miodu”. Kolekcja FANO oferuje zarówno skrzydła drzwiowe pełne, jak i z ozdobną szybą grubości 4mm.

CENA: od 783 zł brutto

Dowiedz się więcej…

Drzwi

DRE DECO

.jpg

Kolekcja DECO to skrzydła drzwiowe wewnątrzlokalowe. Rama skrzydła wykonana z drzewa iglastego, pokryta okleiną DRE-Cell Decor, CPL lub folią 3D. Wypełnienie skrzydła stanowi wkład stabilizujący typu „plaster miodu”. Kolekcja DECO oferuje zarówno skrzydła drzwiowe pełne, jak i z ozdobną szybą grubości 4mm.

CENA: od 559 zł brutto

Dowiedz się więcej…

Drzwi

DRE RIVIA

.jpg

Kolekcja RIVIA TOP to skrzydła drzwiowe wewnątrzlokalowe. Rama skrzydła wykonana z drzewa iglastego, pokryta okleiną DRE-Cell Decor lub folią 3D. Wypełnienie skrzydła stanowi płyta wiórowo otworowa. Kolekcja RIVIA TOP oferuje zarówno skrzydła drzwiowe pełne, jak i z ozdobną szybą grubości 4mm. Drzwi Rivia Top dostępne są w wersji PRZYLGOWEJ jak i BEZPRZYLGOWEJ z całkowicie schowanymi zawiasami.

CENA: od 784 zł brutto

Dowiedz się więcej…

Drzwi

DRE GALERIA ALU

.jpg

Kolekcja GALERIA ALU to skrzydła drzwiowe wewnątrzlokalowe. Rama skrzydła wykonana z drzewa iglastego, pokryta okleiną DRE-Cell Decor, CPL lub folią 3D. Wypełnienie skrzydła stanowi płyta wiórowo otworowa. Kolekcja GALERIA ALU oferuje zarówno skrzydła drzwiowe pełne, jak i z ozdobną szybą grubości 4mm. Drzwi Galeria Alu dostępne są w wersji PRZYLGOWEJ jak i BEZPRZYLGOWEJ z całkowicie schowanymi zawiasami.

CENA: od 841 zł brutto

Dowiedz się więcej…

Drzwi

ARTE B

.jpg

Kolekcja ARTE B TOP to skrzydła drzwiowe wewnątrzlokalowe. Rama skrzydła wykonana z drzewa iglastego, pokryta okleiną DRE-Cell Decor lub folią 3D. Wypełnienie skrzydła stanowi plaster miodu. Kolekcja ARTE B oferuje zarówno skrzydła drzwiowe pełne, jak i z ozdobną szybą grubości 4mm. Drzwi Arte B dostępne są w wersji PRZYLGOWEJ jak i BEZPRZYLGOWEJ z całkowicie schowanymi zawiasami.

CENA: od 559 zł brutto

Dowiedz się więcej…

Drzwi

DRE CARLA

.jpg

Kolekcja CARLA TOP to skrzydła drzwiowe wewnątrzlokalowe. Rama skrzydła wykonana z drzewa iglastego, pokryta okleiną DRE-Cell Decor lub folią 3D. Wypełnienie skrzydła stanowi plaster miodu. Kolekcja CARLA oferuje zarówno skrzydła drzwiowe pełne, jak i z ozdobną szybą grubości 4mm. Drzwi Carla dostępne są w wersji PRZYLGOWEJ jak i BEZPRZYLGOWEJ z całkowicie schowanymi zawiasami.

CENA: od 789 zł brutto

Dowiedz się więcej…

Drzwi

DRE FINEA i FINEA B

.jpg

Kolekcja FINEA, FINEA B to skrzydła drzwiowe wewnątrzlokalowe. Rama skrzydła wykonana z drzewa iglastego, pokryta okleiną DRE-Cell Decor lub folią 3D. Wypełnienie skrzydła stanowi płyta wiórowo otworowa. Kolekcja FINEA, FINEA B oferuje zarówno skrzydła drzwiowe pełne, jak i z ozdobną szybą grubości 4mm. Drzwi Finea , Finea B dostępne są w wersji PRZYLGOWEJ jak i BEZPRZYLGOWEJ z całkowicie schowanymi zawiasami.

CENA: od 954 zł brutto

Dowiedz się więcej…

Drzwi

DRE STANDARD 10 o zmiennych wysokościach

.jpg

Kolekcja STANDARD 10 o zmiennych wysokościach to skrzydła drzwiowe wewnątrzlokalowe. Rama skrzydła wykonana z drzewa iglastego, pokryta okleiną DRE-Cell Decor lub laminatem CPL. Wypełnienie skrzydła stanowi plaster miodu. Kolekcja STANDARD 10 o zmiennych wysokościach oferuje skrzydła drzwiowe pełne. Drzwi Standard 10 o zmiennych wysokościach dostępne są w wersji PRZYLGOWEJ jak i BEZPRZYLGOWEJ z całkowicie schowanymi zawiasami.c

CENA: od 462 zł brutto

Dowiedz się więcej…

Drzwi

DRE MODERN o zmiennych wysokościach

.jpg

Kolekcja MODERN o zmiennych wysokościach to skrzydła drzwiowe wewnątrzlokalowe. Rama skrzydła wykonana z drzewa iglastego, pokryta okleiną DRE-Cell Decor lub laminatem CPL. Wypełnienie skrzydła stanowi plaster miodu. Kolekcja MODERN o zmiennych wysokościach oferuje zarówno skrzydła drzwiowe pełne, jak i z ozdobną szybą grubości 4mm. Drzwi MODERN o zmiennych wysokościach dostępne są w wersji PRZYLGOWEJ jak i BEZPRZYLGOWEJ z całkowicie schowanymi zawiasami.

CENA: od 833 zł brutto

Dowiedz się więcej…

Drzwi

DRE PLUS o zmiennych wysokościach

.jpg

Kolekcja PLUS o zmiennych wysokościach to skrzydła drzwiowe wewnątrzlokalowe. Rama skrzydła wykonana z drzewa iglastego, pokryta okleiną DRE-Cell Decor lub laminatem CPL. Wypełnienie skrzydła stanowi plaster miodu. Kolekcja PLUS o zmiennych wysokościach oferuje zarówno skrzydła drzwiowe pełne, jak i z ozdobną szybą grubości 4mm. Drzwi PLUS o zmiennych wysokościach dostępne są w wersji PRZYLGOWEJ jak i BEZPRZYLGOWEJ z całkowicie schowanymi zawiasami.

CENA: od 809 zł brutto

Dowiedz się więcej…

Drzwi

DRE SARA ECO 2 z niewidoczną ościeżnicą

.jpg

Kolekcja skrzydeł Sara Eco 2 to drzwi bezprzylgowe ora z przylgą odwróconą z niewidoczną ościeżnicą. Skrzydła drzwi występują w okleinach DRE-Cell oraz folii 3D. Można je także zamawiać w wersji zagruntowanej do samodzielnego pomalowania lub gotowe pomalowane.
Modele te nadają wnętrzu niespotykany dotąd design.

CENA: od 484 zł brutto

Dowiedz się więcej…

Drzwi

DRE GALLA szklane

.jpg

Drzwi szklane DRE GALLA to wewnątrzlokalowe jednoskrzydłowe drzwi rozwierane składające się z ościeżnicy regulowanej oraz współpracującego z nią skrzydła szklanego. Skrzydło stanowi tafla szklana, z bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 8 mm, w której znajdują się otwory pozwalające na zamocowanie zawiasów i zamka. Prostota drzwi z kolekcji GALLA stwarza nieograniczone możliwości aranżacji jakie lubią nowoczesne wnętrza.

CENA: od 1196 zł brutto

Dowiedz się więcej…

Drzwi

DRE NOVA SYNCHRO


Drzwi Nova Synchro to kolekcja o unikatowyxch dekorach w odcieniach miedzi oraz betonu.

CENA: od 594 zł brutto

Dowiedz się więcej…

Drzwi

DRE WOOD

Drzwi DRE Wood to unikatowa kolekcja drzwi z klasycznym nadrukiem imitującym strukturę tzw. jodełki.

CENA: od 1150 zł brutto

Dowiedz się więcej…

 

 

 

 

Drzwi

DRE CALRO

CLARO klasyczne białe lub czarne drzwi oklejone a następnie polakierowane matowym lakierem.

CENA od: 988 zł

Dowiedz się więcej…

Drzwi

DRE GRAFI

Drzwi Grafi to unikatowe skrzydła z nadrukowaną grafiką a następnie polakierowane na wysoki połysk. 

CENA: od 1150 zł brutto

Dowiedz się więcej…

Drzwi

DRE LUX

Skrzydła DRE Lux są bezprzyglowymi gładkimi skrzydłami w połyskujących okleinach imitujących drewno.

CENA: od 1148 zł brutto

Dowiedz się więcej…

Drzwi

DRE FOLDE

Drzwi Folde są składanymi drzwiami produkcji DRE w okleinach które są także używane do oklejania innych modeli z oferty. 

CENA: od 868 zł brutto

Dowiedz się więcej…