GERDA

Ościeżnice

Wszystkie oscieżnice wchodzące w skład kompletu drzwi Gerdy wykonane są z wysokiej jakości ocynkowanej blachy stalowej o grubosci 1,5 mm, laminowanej wielowarstwową folią dekoracyjną z antyzadrapaniową powłoką ochronną lub lakierowane. Ościeżnice Gerdy przystosowane są do montażu metodą tradycyjną (na dyble) oraz zalecaną , szczególnie dla drzwi S, SX i GSX, metodą spawania. Konstrukcja ościeżnic umożliwia wypełnienie ich specjalną zaprawą betonową po osadzeniu w murze. Wypełnianie oscieżnicy „betonem” jest absolutnie niezbędne przy wszystkich drzwiach klasy C.

Dowiedz się więcej…

DELTA

Ościeżnice

Delta proponuje do swoich drzwi kilka rodzajów ościeżnic. Każdy z modeli ma przypisaną jedną dedykowaną ościeżnicę w standardzie i inne w opcji za dopłatą.

Dowiedz się więcej…

KOMSTA

Ościeżnice

Komsta proponuje do swoich drzwi kilka rodzajów ościeżnic. Każdy z modeli ma przypisaną jedną dedykowaną ościeżnicę w standardzie i inne w opcji za dopłatą.

Dowiedz się więcej…

KR CENTER

Ościeżnice

Do drzwi KR Center proponujemy Państwu kilka wariantów ościeżnic. Najczęśćiej stosowane są ościeżnice drewniane stałe lub regulowan – podwyższające efekt wizualny wykończenia drzwi. Ponadto  wofercie są także ościeżnice metalowe stałe lub połówkowe

Dowiedz się więcej…

DRE

Ościeżnice

Ościeżnice proste, regulowane wykonane są z płyty drewnopochodnej MDF o wysokich parametrach, o zmiennych wysokościach, bezprzylgowa, bezprzylgowa o zmiennych wysokościach, metalowa.

Dowiedz się więcej…

INVADO

Ościeżnice

Ościeżnica bezprzylgowa regulowana przeznaczona jest do skrzydeł bezprzylgowych, Ościeżnica regulowana to ościeżnica typu skrzynkowego, ościeżnica typu blokowego, której tradycyjna prosta konstrukcja dostosowana została do najbardziej typowej grubości muru, system zabudowy ościeżnicy metalowej INVADO, ościeżnice dedykowane do drzwi wejściowych INVADO Guardia oraz Ignis.

Dowiedz się więcej…

VASCO

ścieżnice

Ościeżnice regulowane Vasco idealnie komponują się ze wszystkimi modelami skrzydeł Vasco. Wykonane są z płyty MDF oklejane takimi samymi laminatami jak drzwi. Występują w 26 zakresach od 75mm do 600mm. Ościeżnice blokow Vasco idealnie komponują się ze wszystkimi modelami skrzydeł Vasco. Stosuje się je w tych miejscach gdzie niemożliwe jest zastosowanie regulowanej ościeżnicy Wykonane są z płyty MDF oklejane takimi samymi laminatami jak drzwi.

Dowiedz się więcej…

PORTA

Ościeżnice

Ościeżnice MINIMAX o stałej szerokości 100 mm stanowią komplet do wszystkich skrzydeł wewnątrzlokalowych PORTA, Ościeżnice regulowane PORTA System, ościeżnica regulowana bezprzylgowa PORTA System Elegance, Ościeżnica regulowana bezprzylgowa panelowa PORTA Level, ościeżnica regulowana PORTA Renova, ościeżnica regulowana do drzwi szklanych PORTA System GK etc.

Dowiedz się więcej…

POL-SKONE

Ościeżnice

Ościeżnice Stałe MDF, ościeżnice Stałe drewniane POL-SKONE, oscieżnice Stałe drewniane DUO POL-SKONE, tradycyjne metalowe stałe ościeżnice do skrzydeł przylgowych.

Dowiedz się więcej…