DRE INVADO VASCO POL-SKONE PORTA Erkado Intenso Vivento WSZYSTKIE

 

Drzwi

lakierowane PORTA Skandia Premium

.jpg

Proste białe lakierowane drzwi w stylu skandynawskim

Cena: 490 zł netto

Dowiedz się więcej…

 

Drzwi

lakierowane PORTA Vector Premium

.jpg

Białe, proste, frezowane drzwi dla stonowanych nowoczesnych wnętrz.

Cena: 490 zł

Dowiedz się więcej…

 

 

 

 

Drzwi

lakierowane PORTA Form Premium

.jpg

Nowoczesne białe, lakierowane drzwi z chromowanymi dodatkami.

Cena: 733 zł

Dowiedz się więcej…

 

 

 

 

Drzwi

lakierowane PORTA Focus Premium

.jpg

Linia Focus Premium to odpowiednik klasycznego, flagowego modelu Focus w wersji lakierowanej na biało.

Cena: 982 zł

Dowiedz się więcej…

 

 

 

 

Drzwi

lakierowane PORTA Grande

.jpg

Ramowa lakierowana konstrukcja pozwala dopełnić każde wnętrze.
Skrzydła te możn zamówić lakierowane w innym kolorze za dopłatą

CENA: 972 zł

Dowiedz się więcej…

 

 

 

 

Drzwi

lakierowane PORTA Desire

.jpg

Skrzydła Desire to modele z prostym frezem bądź aplikacją. Cena dotyczy modeli 2-4.

CENA: 1167 zł

Dowiedz się więcej…

 

 

 

Drzwi

lakierowane PORTA Royal, Londyn, Wiedeń

.jpg

Klasyczne wzornictwo, elegancja i wysoki standard wykończenia są wyznacznikami dla drzwi ROYAL, LONDYN i WIEDEŃ. To produkt sprawdzony i popularny o wysokiej trwałości i dopracowanej technologii. Cena dotyczy modelu Londyn Duży Szpros.

CENA: 453 zł

Dowiedz się więcej…

 

 

 

 

Drzwi

okleinowane PORTA Minimax, PORTA Decor

.jpg

Drzwi Minimax i Porta Decor to połączenie dwóch podstawowych cech: minimalnej ceny przy zachowaniu maksymalnej jakości. Ich stabilność i estetyka powierzchni sprawiają, że sprawdziły się już w setkach tysięcy sztuk wyprodukowanych przez Porta. Do skrzydeł Minimax polecamy ościeżnicą Minimax, Porta-System, Prestige oraz ościeżnice metalowe Porta. Stosowanie kompletnych drzwi(skrzydło+ościeżnica) jednego producenta eliminuje trudności montażowe oraz minimalizuje ryzyko reklamacji. Cena dotyczy modelu Minimax Mały Szpros.

CENA: 380 zł

Dowiedz się więcej…

Drzwi

okleinowane PORTA Granddeco

.jpg

Klasyczne wzornictwo to gwarancja elegancko zaprojektowanego wnętrza. Prosta forma to ponadczasowy synonim dobrego gustu i smaku . Modele kierujemy do klientów przywiązujących dużą wagę do tradycji, którzy doskonale czują się w klasycznie zaaranżowanych wnętrzach. Dla grupy produktów ze standardowym wypełnieniem „plaster miodu” można zastosować płytę wiórową otworową, która charakteryzuje się lepszą wytrzymałością i wyższą izolacją akustyczną. Wypełnienie z płyty wiórowej pełnej gwarantuje trwałą i stabilną konstrukcję oraz dobrą izolację akustyczną. Cena dotyczy modelu Granddeco 6.2 w okleinach Portacortex oraz Portasynchro 3D.

CENA: 318 zł

Dowiedz się więcej…

 

Drzwi

okleinowane PORTA Styl

.jpg

To, co wyróżnia tę propozycję, to wszech­stronne walory dekoracyjne drzwi przy zacho­waniu indywidualnego podejścia do wnętrza. Ciekawy efekt wystroju można uzyskać dzięki wzornictwu, które spełnia wysokie wymaga­nia klientów. Zastosowanie matowych przeszkleń po­zwala na zachowanie intymności wnętrza oraz interesujące efekty świetlne. Modele kierujemy do klientów o kreatywnym podejściu w pro­jektowaniu wnętrza. Standardowe wypełnienie typu „plaster miodu” można zastąpić płytą wiórową otwo­rową,która charakteryzuje się lepszą wytrzy­małością i wyższą izolacją akustyczną. Cena dotyczy modelu STYL wzór 1 oraz 2 w wszystkich kolorach okleiny Portadecor poza Bukiem Bawaria.

Cena: 361 zł

Dowiedz się więcej…

 

Drzwi

lakierowano - okleinowane PORTA Pasky

.jpg

Pasky to połączenie lakierowanego na biało skrzydła, gdzie wybieramy okleinowany kolor pasków. Cena dotyczy lakierowanego skrzydła wzór 1 z paskami w okleinie Portadeocr oraz Portasynchro 3D.

Cena: 343 zł

Dowiedz się więcej…

 

 

 

Drzwi

okleinowane PORTA Twist

.jpg

W proponowanych modelach drzwi Porta TWIST, prosta forma i ostre kontury zostały złagodzone dzięki zastosowaniu łuków i krzywizn, które swoim kształtem mogą nawiązać do charakteru przestrzeni mieszkalnej.
To kolekcja skierowana do grupy klientów, którzy chcą wyraźnie zaakcentować i wyróżnić drzwi,
które stają się jednym z dominujących elementów w aranżacji wnętrza. Cena dotyczy wszystkich modeli w okleinach Portadecor oraz Portasynchro 3D.

Cena: 453 zł

Dowiedz się więcej…

 

Drzwi

okleinowane PORTA Focus

.jpg

dla modeli Grupy 1 : Delikatne wzory frezu na powierzchni skrzydła nawiązują do przeszkleń stosowanych w pozostałych modelach Porta FOCUS . Modele z tej grupy produktów mogą być stosowane niezależnie, jak również w zestawieniu z modelami przeszklonymi w zależności od funkcji użytkowych oddzielanych pomieszczeń, dla modeli Grupa 2 i 3 : Ta kolekcja to propozycja dla ludzi ceniących sobie swobodę przestrzeni, dla których naturalne światło pełni istotną rolę przy projektowaniu wnętrz. Szkło jest tutaj elementem podkreślającym nowoczesne wzornictwo dzięki czemu doskonale komponuje się w nowoczesnych mieszkaniach podkreślając ich otwarty charakter, dla modeli 4: W odróżnienu od grup 1 i 2 w czwartej mamy do dysopozycji minimalistyczną wersję z bardzo wąską szybą, lub dla większego doświetlenia bardzo szerokie przeszklenie. Cena dotyczy modelów FOCUS 2.0, 3A – 3C w okleinach Portadecor oraz Portasynchro 3D.

Cena: 613 zł

Dowiedz się więcej…

 

Drzwi

okleinowane PORTA Fit

.jpg

Porta FIT to „szyta na miarę”, szeroka gama produktów dostosowana do indywidualnych wymagań klienta. Kolekcja została przygotowana w wielu wzorach oraz różnych wariantach okleiny w zależności o potrzeb i miejsca zastosowania. Cena dotyczy modelu FIT E.0 – H.4 w okleinach Portadecor oraz Portasynchro 3D.

Cena: 403 zł

Dowiedz się więcej…

Drzwi

okleinowane PORTA Nova

.jpg

Grupa drzwi NOVA znajduej uznanie w oczach klientów sporą liczbą różnorodnych modeli, wykończeń oraz oklein.Sprawdzona konstrukcja skrzydeł gwarantuje ich stabilność, umożliwiając szerokie zastosowanie tych drzwi. Cena dotyczy modeli 6.2, 6.4, 6.5, 7.2, 7.4 oraz 7.5 z szybą chinchila w okleinach Portadecor oraz Portasynchro 3D.

Cena dotyczy modelu z przeszkleniem Gładkie Lima’4 Inox

Cena: 650 zł

Dowiedz się więcej…

Drzwi

okleinowane PORTA Balance

.jpg

Tradycyjne ułożenie szyb w ramowej konstrukcji skrzydeł Balance nadaje im prostoty i jednocześnie pozwala dopełnić każde wnętrze. Cena dotyczy modeli C.0 – C.5 w okleinie Portasynchro 3D.

Cena: 736 zł

Dowiedz się więcej…

Drzwi

okleinowane PORTA Harmony

.jpg

Modny skandynawski styl w połączeniu z solidnoą ramową budową drzwi. Cena dotyczy wszystkich modeli w okleinie Portasynchro 3D.

Cena: 626 zł

Dowiedz się więcej…

Drzwi

fornirowane PORTA Malaga, Madryt

.jpg

MALAGA oraz MADRYT to klasyczne modele drzwi, które znakomicie prezentują się w mieszkaniach, domach czy rezydencjach o tradycyjnym wystroju wnętrza. Prosta forma w połączeniu z naturalną okleiną sprawia, że drzwi doskonale prezentują się we wnętrzach, gdzie naturalność łączy się z elegancją klasycznych wzorów. Występujące na powierzchni wyrobów z okleiny naturalnej różnice w wybarwieniu kolorów skrzydeł oraz pomiędzy skrzydłami i ościeżnicami, jak również różnice w usłojeniu są charakterystyczne dla tej grupy produktów i świadczą o ich naturalności oraz uroku prawdziwego drewna. Cena dotyczy wszystkich modelu Malaga B.3 w okleinie Naturalnej Standard

Cena: 1388 zł

Dowiedz się więcej…

 

Drzwi

fornirowane PORTA Cordoba, Toledo

.jpg

Panelowa konstrukcja, naturalna okleina i unikatowe rozwiązania technologiczne zastosowane w modelach CORDOBA i TOLEDO sprawiają, iż drzwi doskonale prezentują się we wnętrzach, gdzie naturalność łączy się z elegancją klasycznych wzorów. Każdy rodzaj okleiny jest dostępny w wielu wybar-wieniach, co stwarza możliwość pełnego zaspokojenia potrzeb użytkownika. Pragniemy zwrócić Państwu uwagę, że występujące na powierzchni wyrobów z okleiny naturalnej różnice w wybarwieniu kolorów skrzydeł oraz pomiędzy skrzydłami i ościeżnicami, jak również różnice w usłojeniu są charakterystyczne dla tej grupy produktów i świadczą o ich naturalności oraz uroku prawdziwego drewna. Cena dotyczy modelu CORDOBA szpros w okleinie Naturalnej Standard

Cena: 1351 zł

Dowiedz się więcej…

Drzwi

fornirowane PORTA Natura Trend

.jpg

Aktualny nurt w aranżacji wnętrz przełamuje stereotyp w myśleniu, że urządzone wnętrze powinno być przede wszystkim funkcjonalne. Coraz częściej aranżowana przestrzeń odzwierciedla osobowość jej użytkowników. W odpowiedzi na zmieniające się trendy została stworzona kolekcja Natura TREND. Efektowne po łączenie szyby matowej i paneli, pokrytych okleiną naturalną typu select z wkomponowanymi alumi niowymi wstawkami, to interesującą propozycja dla ludzi ceniących sobie nowoczesne rozwiązania, stanowiące o charakterze pomieszczeń, w których mieszkają i pracują. Wzmocniona konstrukcja skrzydła i wysoka izolacyj ność akustyczna to dodatkowe zalety tej kolekcji. Cena dotyczy wzorów serii A w okleinie Naturlanej Select.

Cena: 1130 zł

Dowiedz się więcej…

Drzwi

fornirowane PORTA Natura Koncept

.jpg

Natura KONCEPT to kolekcja drzwi, skierowana do klientów dla, których drzwi poza przypisaną im funkcjonalnością, stanowią bardzo ważny element dekoracyjny. Zastosowane okleiny naturalne doskonale komponują się wszędzie tam gdzie estetyka pełni funkcje pierwszoplanową , buduje właściwy nastrój , niepowtarzalny klimat często stanowiąc o naszym samopoczuciu. Modele z tej kolekcji kierujemy do klientów dla, których charakter i styl wnętrza pełni ważną rolę w miejscu pracy, jak również podczas odpoczynku w zaciszu domowego wnętrza. Wzmocniona konstrukcja i wysoka izolacyjność akustyczna to niewątpliwe zalety tej kolekcji. Cena dotyczy wszystkich modeli w okleinie Naturalnej Select.

Cena: 1161 zł

Dowiedz się więcej…

 

Drzwi

fornirowane PORTA Natura Space

.jpg

NATURA SPACE to przejaw nowego myślenia o przestrzeni. W tym podejściu najważniejsza jest umiejętność rezygnowania z nadmiernego zabudowywania pomieszczeń i przekonanie, że światło jest najlepszym kompozytorem przestrzeni mieszkalnej. Szkło podkreśla nowoczesne wzornictwo, zapewnia swobodny dostęp światła, a w połączeniu z naturalnymi okleinami czyni nasze mieszkania przytulnymi. Modele kierujemy do klientów chcących wyróżnić swoje mieszkania wyjątkowo atrakcyjnym i nowoczesnym stylem aranżacji wnętrz. Cena dotyczy modeli F.1, G.1, H.1 w okleinie Naturalnej Select

Cena: 1167 zł

Dowiedz się więcej…

Drzwi

fornirowane PORTA Natura Line

.jpg

Wzornictwo kolekcji Natura LINE nawiązuje do cieszących się dużym zainteresowaniem modeli drzwi Porta LINE. Aluminiowe intarsje w zestawieniu z okleiną naturalną typu select tworzą interesujące połączenie, nawiązujące do współczesnych trendów w aranżacji wnętrz. Dzięki wzmocnionej konstrukcji i podwyższonej izolacyjności akustycznej, drzwi z tej kolekcji znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebna jest cisza, spokój i komfortowe warunki pracy bądź odpoczynu. Cena dotyczy wszystkich modeli w okleinie Naturalnej Select.

Cena: 859 zł

Dowiedz się więcej…

Drzwi

fornirowane PORTA Natura Impress

.jpg

Mocna i stabilna konstrukcja linni Natura Impress pozwala drzwiom tym kandydować do miana drzwi inwestycyjnych.Cena dotyczy wzorów 1, 2, 3 w okleinie Naturalnej Select.

Cena: 1118 zł

Dowiedz się więcej…

Drzwi

okleinowane PORTA Line

150_183

Niezwykły charakter drzwi Porta LINE podkreślają wkomponowane w płaszczyznę skrzydła aluminiowe intarsje. Modele z tej kolekcji dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, wyjątkowo odpornych oklein CPL HQ oraz ortadur, Portadecor, Portasycnhro 3D oraz Portaperfect 3D co pozwala na ich zastosowanie nie tylko w mieszkaniach, ale również w biurach i hotelach. Cena dotyczy modeli w okleinie Portadecor oraz Portasynchro 3D

Cena: 453 zł

Dowiedz się więcej…

Drzwi

okleinowane PORTA Okleinowane CPL

150_173

Skrzydła pokryte okleiną CPL 0,2 mm i 0,7mm charakteryzują się wysoką estetyką oraz wyjątkową odpornością na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne powierzchni. Zastosowane okleiny CPL gwarantują wieloletnią eksploatację bez zmian wyglądu. Bogata paleta kolorów pozwala na dopasowanie skrzydeł do każdego wnętrza. Do skrzydeł okleinowanych CPL polecamy ościeżnicą Porta-System, Prestige oraz ościeżnice metalowe Porta.Cena dotyczy modelu 5.5 z szybą “chinchila” w okleinie CPL HQ 0,2mm.

Cena: 736 zł

Dowiedz się więcej…

Drzwi

okleinowane PORTA Level

150_958

Drzwi LEVEL skomponowane są z dedtkowaną ościeżnicą regulowaną Porta Level, która charakteryzuje się szerokimi ozdobnymi panelami. Boki skrzydeł wykończone obrzeżem ABS które ma wysoką odporność. Cena dotyczy wzorów A.1 – B.2

Cena: 390 zł

Dowiedz się więcej…

Drzwi

okleinowane PORTA Koncept

150_188

Drzwi z kolekcji Porta KONCEPT odpowiadają najnowszym trendom we wzornictwie użytkowym. Popularne wzory są oparte na trwałej i efektownej konstrukcji ramiakowej składającej się z elementów poziomych i pionowych, z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów drewnianych. Jest to propozycja dla klientów, którzy oczekują drzwi w, których elementy drewniane odgrywają dominującą rolę w konstrukcji skrzydła. Kolekcja jest dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej oklein Portadecor co ułatwia dopasowanie drzwi do indywidualnej aranżacji wnętrza. Cena dotyczy modeli KONCEPT A.0 – A.9 w okleinach Portadecor oraz Portasynchro 3D.

Cena: 626 zł

Dowiedz się więcej…

Drzwi

okleinowane PORTA Inspire

150_960

Kolekcja INSPIRE to klasyczne wzory w ramowej stabilnej konstrukcji. Panele w skrzydłach charakteryzują się widocznym wyfrezowanym wypukleniem zlicowanym z powierzchnią skrzydła. Model ten można wykonać z dużym lustrem na jedną bądź obie strony. Cena dotyczy modeli bez lustra w okleinie Portasynchro 3D.

Cena: 736 zł

Dowiedz się więcej…

Drzwi

fornirowane PORTA Natura Classic

150_195

Charakterystyczną cechą drzwi płytowych Porta CLASSIC jest połączenie wysokiej trwałości konstrukcji i akustycznej izolacyjności. Niepowtarzalne wzornictwo wraz z urokiem prawdziwego drewna tworzą produkt o szerokim zastosowaniu. Pragniemy zwrócić Państwa uwagę, że występujące na powierzchni okleiny nieliczne odbarwienia i różnice w usłojeniu są charakterystyczne dla tej grupy produktów i świadczą o ich naturalności oraz uroku prawdziwego drewna. Cena dotyczy modelu CLASSIC 1.1 oraz 1.7 w okleinie Naturalnej Select.

Cena: 816 zł

Dowiedz się więcej…

Drzwi

lakierowano - okleinowane PORTA Pasky

150_957

Pasky to połączenie lakierowanego na biało skrzydła, gdzie wybieramy okleinowany kolor pasków. Cena dotyczy lakierowanego skrzydła wzór 1 z paskami w okleinie Portadeocr oraz Portasynchro 3D.

Cena: 343 zł

Dowiedz się więcej…

Drzwi

fornirowane PORTA Villadora Retro

Kolekcja Villadora to ekskluzwne drzwi spod skrzydeł Porty. Praktycznie drewniana konstrukcja skrzydeł pozwala zakupić solidne drzwi bez konieczności odwiedzin u stolarza. Linia Retro przedstawia klasyczne wzory. Cena dotyczy wzoru Capital 1 z szybą gładką.

Cena: 1808 zł

Dowiedz się więcej…

Drzwi

fornirowane PORTA Villadora Modern

Villadora Modern to nowocześniejsza wersja znanej już linii Retro. Skrzydłą Modern występują tylko w wersji bezprzylgowej. Mamy tutaj możliwość zamówienia skrzydeł typowych jak i wyższych na 2,2 m. Cena dotyczy modelu Sand S03 o wysokości 2 m.

Cena: 1645 zł

Dowiedz się więcej…

Drzwi

łamane okleinowane PORTA Alfa, Beta

Drzwi łamane ALFA to nietypowa wersja drzwi łamiących się w układzie 2/3 na 1/3. System ten pozwala nam zastosować tradycyjną klamkę zamiats standardowego pochwyt.Drzwi łamane BETA to tradycyjne rozwiązanie drzwi bezprzylgowych, dwuelementowych podzielonych symetrycznie, bez zamka.Drzwi łamane to koncepcja drzwi, które dzięki swojej konstrukcji są znakomitym rozwiązaniem w pomieszczeniach o ograniczonej powierzchni. Zastosowane systemy łamania do minimum ograniczają powierzchnię niezbędną do prawidłowego funkcjonowania drzwi. Znajdują szerokie zastosowanie we wszelkiego rodzaju szafach wnękowych oraz wszędzie tam gdzie z uwagi na ograniczoną przestrzeń mamy do czynienia z utrudnioną komunikacją. Cena dotyczy skrzydeł Alfa oraz Beta w wykończeniua: lakier standard, Portadecor i Portasynchro 3D.

Cena: 576 zł

Dowiedz się więcej…

System

przesuwny Porta, Alu

System przesuwny naścienny to eleganckie rozwiązanie dla klientów którzy cenią sobie eleganckie rozwiązania zamaist tradycyjnych drzwi rozwiernych. Cena dotyczy systemu PORTA w okleinie Portadecor i Portasynchro 3D

Cena: 397 zł

Dowiedz się więcej…

System

przesuwny KOMPAKT

System drzwi przesuwnych chowany do ściany gwarantuje oszczędność miejsca oraz estetyczne wykończnie otworów drzwiowych. Cena zawiera kasetę wraz z opaskami w okleinie Portadecor oraz Portasynchro 3D.

Cena: 1235 zł

Dowiedz się więcej…

System

przesuwny METAL

System naścienny METAL to innowacyjne rozwiązanie. Jest to połączenie metalowego systemu przesuwnego z zintegrowaną ościeżnicą metalową kątową dużą w postaci tunelu.

Cena: 554 zł

Dowiedz się więcej…