Delta royal 84p przeszklone

 

GERDA DELTA KOMSTA VIKKING PORTA WSZYSTKIE

 

Drzwi pasywne, antywłamaniowe DELTA ROYAL 84P
Drzwi Delta Royal 84P to przede wszystkim pasywne oraz antywłamaniowe drzwi zewnętrzne do domów.

Ciepła drewniano – stalowa ościeżnica Termo ODS84 oraz wypełnienie skrzydła pianą PUR pozwoliły uzyskać pasywną funkcję z  wynikiem Ud” 0,75 W/m2K

Grube rygle o średnicy 18 mm a także grube 84 milimetrowe skrzydło powodują że drzwi te atestowane są w klasie RC3.

 

Model ROYAL 84P został przebadany zgodnie z normą PN-EN 14351-1 wraz z możliwością przeszkleń oraz uzyskał aprobatę techniczną AT A1:2010.

Skrzydło drzwi o grubości 84 mm wykonane jest z blachy stalowej 0,7mm pokrytej laminatem PCV w kolorach drewnopodobnych, wypełnione styropianem oraz wyposażone w zamek centralny (klasy 6 ) z 7 ryglami przystosowany do wkładki zębatkowej oraz zamek dodatkowy. Ościeżnica wykonana jest z blachy stalowej z rdzeniem drewnianym, powlekana laminatem w kolorze skrzydła.

 

 

UWAGA: Ceny podane w cenniku są cenami netto. Należy doliczyć do nich obowiązującą stawkę VAT, tzn. 23%, lub 8% w przypadku zakupu drzwi z usługą montażu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Z MYŚLĄ O PAŃSTWA OCZEKIWANIACH PROWADZIMY MAGAZYN NAJCZĘŚCIEJ SPRZEDAWANYCH DRZWI, JEŻELI DRZWI KTÓRYCH PAŃSTWO SZUKAJĄ SĄ AKTUALNIE NA MAGAZYNIE MONTAŻ MOŻE ODBYĆ SIĘ W PRZECIĄGU KILKU DNI, JEŻELI TRZEBA JE ZAMÓWIĆ TERMIN REALIZACJI WAHA SIĘ OD 2 DO 4 TYGODNI.

OBOWIĄZKOWY BEZPŁATNY POMIAR WYKONANY PRZEZ NASZYCH MONTAŻYSTÓW.

WYMAGANE JEST PODPISANIE UMOWY I WPŁACENIE ZALICZKI, MOŻE SIĘ TO ODBYĆ W NASZYM SALONIE LUB – W CELU OSZCZĘDZANIA PAŃSTWA CZASU – GDY MONTAŻYSTA PRZYJEDZIE NA POMIAR.

TRANSPORT NA TERENIE SOSNOWCA I MIAST PRZYLEGŁYCH JEST BEZPŁATNY, W INNYM PRZYPADKU NALICZANA JEST OPŁATA 1 ZŁ ZA KM.

MONTAŻ WYKONYWANY JEST PRZEZ NASZYCH MONTAŻYSTÓW POSIADAJĄCYCH AUTORYZACJĘ GERDY I OBEJMUJE DEMONTAŻ STARYCH DRZWI, MONTAŻ NOWYCH ORAZ OBRÓBKI MURARSKIE, W PRZYPADKU GDY KONIECZNE JEST OBCINANIE DRZWI, KUCIE ŚCIAN W ŻELBETONIE LUB KUCIE W ZWYKŁEJ ŚCIANIE WIĘKSZE NIŻ 5 CM ZOSTANIE DOLICZONA OPŁATA, KTÓREJ WYSOKOŚĆ OKREŚLI MONTAŻYSTA W TRAKCIE POMIARU.


photos/150_838.jpg
3060 zł