wahadłowe DUBIEL GLASS

DRE INVADO VASCO POL-SKONE DUBIEL GLASS PORTA WSZYSTKIE

Drzwi wahadłowe

Drzwi wahadłowe to bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie polegające na tym, że drzwi otwierają się w obu kierunkach, a nie tylko w jednym tak jak w przypadku drzwi przymykowych. W większości przypadków drzwi wahadłowe nie posiadają klamki a jedynie pochwyt w postaci gałki lub antaby pionowej, matalowej lub szklanej. Zamknięcie takich drzwi realizuje się poprzez zastosowanie zamka przypodłogowego ryglowanego w podłodze.
Do tego rodzaju drzwi używane jest szkło o grubości 8 lub 10 mm, hartowane. Krawędzie wykończone są szlifem maszynowym polerowanym. Obecnie dostępne w handlu są następujące rodzaje szkła, które nadają się na wykonanie skrzydła szklanego:

Na wszystkich rodzajach szkła wymienionych wyżej można wykonywać wzory metodą piaskowania, grawerowania lub rzeźbienia. Można też te szkła pokrywać kolorową emalią.

 

 

Cennik szkła hartowanego:

 

 

Nazwa Cena netto
szkło 8 mm / cena m2
szyba bezbarwna przezroczysta 243,00 zł
szyba bezbarwna satinato 330,00 zł
szyba antisol brąz / grafit / zieleń 343,00 zł
szyba satinato brąz /grafit /zieleń 494,00 zł
szyba bezbarwna piaskowana 330,00 zł
szyba antisol piaskowana 494,00 zł
szyba masterglass 553,00 zł
szkło 10 mm / cena m2
szyba bezbarwna przezroczysta 288,00 zł
szyba bezbarwna satinato 385,00 zł
szyba antisol brąz / grafit / zieleń 425,00 zł
szyba satinato brąz /grafit /zieleń 574,00 zł
szyba bezbarwna piaskowana 385,00 zł
szyba antisol piaskowana 574,00 zł
szyba masterglass nie występuje w ofercie

 

Beyond

Nowatorskie rozwiązanie do drzwi wahadłowych. Wąskie, okrągłe profile okuć są cechą charakterystyczną systemu DORMA BEYOND i doskonałym uzupełnieniem konstrukcji szklanych.
W systemie tym punkt obrotu drzwi jest bardzo bliski krawędzi skrzydła, co stanowi ochronęprzed ewentualnym uszkodzeniem palców podczas zamykania skrzydła – szczególnie ważne dla małych użytkowników, jakimi są dzieci.