Ościeżnice PORTA.

Ościeżnica stała PORTA Minimax
Ościeżnice MINIMAX o stałej szerokości 100 mm stanowią komplet do wszystkich skrzydeł wewnątrzlokalowych PORTA.
Ościeżnice o szerokości 60 mm stanowią komplet wyłącznie do skrzydeł MINIMAX i wszystkich drzwi wewnątrzlokalowych w okleinie Portadecor. i Portasynchro 3DCena dotyczy ościeżnic w okleinach Portadecor oraz Portasynchro 3D.

Cena: 170 zł

Ościeżnice regulowane PORTA System
Ościeżnice Porta SYSTEM to regulowane ościeżnice wewnątrzlokalowe. Możliwość regulacji pozwala na idealne dopasowanie do grubości muru. Wzmocnione kieszenie na zawiasy gwarantują stabilność konstrukcji nawet przy bardzo intensywnej eksploatacji. Bogactwo kolorów umożliwia dopasowanie do każdego skrzydła Porta. Cena dotyczy ościeżnicy w zakresie 75-95 w okleinach Portadecor oraz Portasynchro 3D.

Cena: 281 zł

Ościeżnica regulowana bezprzylgowa PORTA System Elegance
Ościeżnica Porta SYSTEM ELEGANCE to ościeżnica wewnątrzlokalowa dedykowana skrzydłom drzwiowym przygotowanym w wersji bezprzylgowej. Łatwa w montażu ościeżnica regulowana.
Dzięki zastosowanym zawiasom regulowanym w trzech płaszczyznach mamy możliwość idealnego spasowania skrzydła z ościeżnicą. Konstrukcja ościeżnicy opaskowej pozwala nam dopasować ją do grubości muru, co wpływa na wyjątkowo estetyczne wykończenie montażu. Wzmocnione kieszenie na zawiasy gwarantują stabilność konstrukcji nawet przy bardzo intensywnej eksploatacji drzwi. Cena dotyczy ościeżnicyw zakresie 95-115, 120-140 w okleinach Portadecor i Portasynchro 3D.Cena: 564 zł

Ościeżnica regulowana bezprzylgowa panelowa PORTA Level
Ościeżnica regulowana PORTA Level jest ościeżnicą bezprzylgową z opaskami szerokości 80 mm. POnadto wyróżnia ją panel na górną belkę ościeżnicy który ma wysokość 20 mm lub opcjonalnie 100 mm z możliwością własnoręcznego docięcia. Cena dotyczy ościeżnicy w zakresie 95-115, 120-140  w okleinach Portadecor oraz Portasynchro 3D.

Cena: 527 zł

 

Ościeżnica regulowana PORTA Renova
PORTA Renova umożliwia wymianę drzwi bez konieczności demontażu starych ościeżnic. Cena dotyczy ościeżnic w zakresie 55-75, 75-95 w okleinach Portadecor oraz Portasynchro 3D.

Cena: 373 zł

 

 

Ościeżnica regulowana do drzwi szklanych PORTA System GK
Oscieżnice PORTA System GK dedykowane są do skrzydeł szklanych produkowanych w polskiej normie. Podana cena dotyczy ościeżnicy w zakresie 75-95 w okleinach Portadecor oraz Portasynchro 3D.

Cena: 281 zł

Ościeżnica regulowana PORTA Villadora Retro
System ościeżnic dedykowanym skrzydłom Villadora Retro. Cena dotyczy ościeżnicyw zakresie 75-95.

Cena: 777 zł

 

Ościeżnica regulowana bezprzylgowa PORTA Villadora Modern
Oscieżnica dedykowana skrzydłom Villadora Modern. Cena dotyczy ościeżnicy w zakresie  95-115 o standardowej wysokości.

Cena: 922 zł

Naświetla PORTA
Do przeszklenia ścianek działowych i doświetlenia pomieszczeń warto zastosować nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie w formie naświetli. Są one rozwinięciem oferty ościeżnic Porta SYSTEM i wykorzystują podobną technologię produkcji. Bogata kolorystyka, szybki i prosty montaż, to cechy decydujące o popularności tej oferty. Cena dotycz naświetla w grupie wymiarowej A xA w okleinach Portadecor, Portasynchro 3D i Portaperfect 3D.

Cena: 158 zł

 

 

Ościeżnica metalowa regulowana PORTA
Ościeżnica regulowana wykonana jest z blachy stalowej ocynkowanej. Regulacja szerokości pozwala na swobodne dopasowanie do żądanej szerokości muru. Ościeżnica regulowana może być zastosowana praktycznie we wszystkich typach pomieszczeń – w mieszkaniach, biurach, hotelach, zakładach przemysłowych. Cena dotyczy ościeżnicy w zakresie 95-120 dla rozmiarów 60 – 90.

Cena: 478 zł

 

Ościeżnica regulowana metalowa PORTA PS “na kant”
Ościeżnica regulowana wykonana jest z blachy stalowej ocynkowanej. Regulacja szerokości pozwala na swobodne dopasowanie do żądanej szerokości muru. Ościeżnica regulowana może być zastosowana praktycznie we wszystkich typach pomieszczeń – w mieszkaniach, biurach, hotelach, zakładach przemysłowych. Cena dotyczy ościeżnicy w zakresie 95-120 dla rozmiarów 60 – 90.

Cena: 492 zł 

Ościeżnica metalowa kątowa PORTA Mała, Duża
Ościeżnice z blachy stalowej ocynkowanej lub nierdzewnej (kwasoodpornej), to produkt najwyższej jakości, mający zastosowanie wszędzie tam, gdzie są montowane drzwi o wysokiej odporności na ogień, korozję i niekorzystne czynniki zewnętrzne. Pokrycie drewnopodobnym laminatem PCV dodatkowo spełnia wysokie wymagania estetyczne klientów. Cena dotyczy ościeżnicy Małej do ścianek murowanych w rozmiarach 60 -90.

Cena: 233 zł 

 

 

Nakładka PORTA Projekt
Nakładka Porta PROJEKT przystosowana jest do współpracy z drzwiami typu AGAT, OPAL, KWARC, GRANIT, Rw=27dB, Rw=32dB, Rw=42 dB, EI30, EI60. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu profilowi części metalowej ościeżnicy można dokonać prostego montażu nakładek Porta SYSTEM zapewniających estetyczne wykończenie dopasowane do drzwi oraz elewacji. Cena dotyczy nakładki w zakresie B i C w okleinie Portasynchro 3D.

Cena: 170 zł