Ościeżnice DRE

Ościeżnice proste DRE

Ościeżnicę prostą przylgową można stosować wraz ze wszystkimi typami skrzydeł wykonanych zgodnie z Polską Normą. Ościeżnica przylgowa o stałej szerokości 100 mm wykonana jest z wysokogatunkowej płyty MDF i oklejona jest ekologiczną, drewnopodobną folią dekoracyjną DRE-Cell Decor, folią Finish, folią 3D, laminatem CPL oraz okleiną naturalną. Podana cena dotyczy foli Finish.

Cena: 142 zł

 
Ościeżnice regulowane DRE

Ościeżnice regulowane wykonane są z płyty drewnopochodnej MDF o wysokich parametrach.
Od strony ekspozycyjnej ościeżnica pokryta jest w całości drewnopodobną folią dekoracyjną DRE-Cell Decor, folią Finish, folią 3D, laminatem CPL oraz okleiną naturalną. Cena dotyczy ościeżnicy w zakresie 75-95 w folii Finish.

Cena: 216 zł

 
Ościeżnice regulowane TOP DRE

Ościeżnice regulowane wykonane są z płyty drewnopochodnej MDF o wysokich parametrach.
Od strony ekspozycyjnej ościeżnica pokryta jest w całości drewnopodobną folią dekoracyjną DRE-Cell Decor, folią 3D, laminatem CPL oraz okleiną naturalną. Mają zastosowanie tam gdzie wymagana jest szersza opaska kątowa lub gdzie otwory montażowe są za duże dla typowej regulowanej ościeżnicy DRE. Cena dotyczy ościeżnicy w zkaresie 75-95 w okleinie DRE-Cell oraz folii 3D.

Cena: 284 zł

 
Ościeżnica regulowana TOP DRE o zmiennych wysokościach

Ościeżnice regulowane wykonane są z płyty drewnopochodnej MDF o wysokich parametrach. Od strony ekspozycyjnej ościeżnica pokryta jest w całości drewnopodobną folią dekoracyjną DRE-Cell Decor, folią 3D, laminatem CPL oraz okleiną naturalną. Mają zastosowanie tam gdzie wymagana jest szersza opaska kątowa lub gdzie otwory montażowe są za duże dla typowej regulowanej ościeżnicy DRE. Oscieżnice te deykowane są do dostępnych w ofercie skrzydeł o zmiennych wysokościach. Cena dotyczy ościeżnicy w zkaresie 75-95 w okleinie DRE-Cell oraz folii 3D o wysokości 1983 oraz 2043.

Cena: 284 zł 

 
Ościeżnica regulowana DRE bezprzylgowa

Ościeżnice regulowane bezprzylgowe wykonane są z płyty drewnopochodnej MDF o wysokich parametrach.
Od strony ekspozycyjnej ościeżnica pokryta jest w całości drewnopodobną folią dekoracyjną DRE-Cell Decor,folią 3D, laminatem CPL oraz okleiną naturalną jak i lakierowane Ościeżnice te dedykowane są do modeli występujących w wersji bezprzylgowej. Cena dotyczy ościeżnicy w zakresie 75-95 w folii 3D i okleinie DRE-Cell.

Cena: 536 zł 

 
Ościeżnica regulowana DRE bezprzylgowa o zmiennych wysokościach

Ościeżnice regulowane wykonane są z płyty drewnopochodnej MDF o wysokich parametrach.  Od strony ekspozycyjnej ościeżnica pokryta jest w całości drewnopodobną folią dekoracyjną DRE-Cell Decor, folią 3D, Mają zastosowanie tam gdzie wymagana jest szersza opaska kątowa lub gdzie otwory montażowe są za duże dla typowej regulowanej ościeżnicy DRE. Oscieżnice te deykowane są do dostępnych w ofercie skrzydeł bezprzylgowych o zmiennych wysokościach. Cena dotyczy ościeżnicy w zkaresie 75-95 w okleinie DRE-Cell o wysokości 1983 oraz 2043.

Cena: 536 zł

 

 

Tunel regulowany DRE

Tunel regulowany DRE jest przystosowany do systemu przesuwnego, naściennego DRE. Tunel regulowany może być użyty niezależnie, jako ozdobna obudowa przejścia w ścianie. Cena tunelu w zakresi 62-80 w okleinie DRE-Cell oraz folii 3D.

Cena: 263 zł 

 
Ościeżnica metalowa DRE

Ościeżnice metalowe stosowane są do drzwi wesciowycjh ENTER / SOLID. Ościeżnice te malowane są w 3 kolorach. Cena dotyczy ościeżnicy w rozmiarze 80 i 90.

Cena: 309 zł