antywłamaniowe, przeciwpożarowo – akustyczne DELTA MAGNUM 56K

GERDA DELTA KOMSTA KR CENTER DRE INVADO VASCO PORTA POL-SKONE WSZYSTKIE

 

Drzwi antywłamaniowe, przeciwpożarowo – akustyczne DELTA MAGNUM 56K
Drzwi Delta Magnum 56K to mistrzowski produkt Delty. Model ten spełnia kilka funkcji naraz – antywłamaniowość w klasie RC3, akustyka na poziomie 44 dB oraz odporność ogniowa EI30

 

Ponadto można te drzwi zamawiać w wersji bez atestu ppoż

 

Model  MAGNUM 56K został przebadany zgodnie z normą PN-EN 14351-1 wraz z możliwością przeszkleń oraz uzyskał aprobatę techniczną AT A1:2010.

Skrzydło drzwi o grubości 57 mm wykonane jest z blachy stalowej 0,7 mm pokrytej laminatem PCV w kolorach drewnopodobnych, wypełnione wkładem akustycznym Delta WKW oraz wyposażone w zamek centralny (klasy 6 ) z 11 ryglami przystosowany do wkładki zębatkowej oraz zamek dodatkowy. Ościeżnica wykonana jest z blachy stalowej o grubości 1,5mm w kolorze skrzydła.

 

 

 

 

 

UWAGA: Ceny podane w cenniku są cenami netto. Należy doliczyć do nich obowiązującą stawkę VAT, tzn. 23%, lub 8% w przypadku zakupu drzwi z usługą montażu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Z MYŚLĄ O PAŃSTWA OCZEKIWANIACH PROWADZIMY MAGAZYN NAJCZĘŚCIEJ SPRZEDAWANYCH DRZWI, JEŻELI DRZWI KTÓRYCH PAŃSTWO SZUKAJĄ SĄ AKTUALNIE NA MAGAZYNIE MONTAŻ MOŻE ODBYĆ SIĘ W PRZECIĄGU KILKU DNI, JEŻELI TRZEBA JE ZAMÓWIĆ TERMIN REALIZACJI WAHA SIĘ OD 2 DO 4 TYGODNI.

OBOWIĄZKOWY BEZPŁATNY POMIAR WYKONANY PRZEZ NASZYCH MONTAŻYSTÓW.

WYMAGANE JEST PODPISANIE UMOWY I WPŁACENIE ZALICZKI, MOŻE SIĘ TO ODBYĆ W NASZYM SALONIE LUB – W CELU OSZCZĘDZANIA PAŃSTWA CZASU – GDY MONTAŻYSTA PRZYJEDZIE NA POMIAR.

TRANSPORT NA TERENIE SOSNOWCA I MIAST PRZYLEGŁYCH JEST BEZPŁATNY, W INNYM PRZYPADKU NALICZANA JEST OPŁATA 1 ZŁ ZA KM.

MONTAŻ WYKONYWANY JEST PRZEZ NASZYCH MONTAŻYSTÓW POSIADAJĄCYCH AUTORYZACJĘ GERDY I OBEJMUJE DEMONTAŻ STARYCH DRZWI, MONTAŻ NOWYCH ORAZ OBRÓBKI MURARSKIE, W PRZYPADKU GDY KONIECZNE JEST OBCINANIE DRZWI, KUCIE ŚCIAN W ŻELBETONIE LUB KUCIE W ZWYKŁEJ ŚCIANIE WIĘKSZE NIŻ 5 CM ZOSTANIE DOLICZONA OPŁATA, KTÓREJ WYSOKOŚĆ OKREŚLI MONTAŻYSTA W TRAKCIE POMIARU.


photos/150_852.jpg
1955 zł